ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

ایمیل *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
ایمیل *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

آموزش کسب درآمد میلیاردی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به نام خالق ثروت و ثروت آفرین

دوستان و کاربران گرامی

سلام

در این مقاله شما می آموزید:

 

چگونه ثروتمند شوید

 

 

 در ابتدای مقاله شما با روشهای معمولی درآمدزایی در کسب و کار دنیای حقیقی آشنا می شوید.

با نگاهی به جامعه مشاهده می کنید که نحوه درآمد زایی و کسب درآمد در هر بازار مشابه و در هر شغل متفاوت است

به طور کلی همه ما باید منبع درآمدی داشته باشیم تا بتونیم احتیاجات زندگیمونو برآورده کنیم . در زندگی عامیانه به روشهای زیادی میشه درآمد کسب کرد مثال از تولید کننده تا مصرف کننده بسیاری از افراد هستند که سود میبرند که شامل

1-تولیدکننده مواد اولیه

2-شرکتهای بازاریابی و پخش مواد اولیه

3-تولید کننده کالاهای تکمیل شده

4-شرکتهای بازاریابی کالاهای تکمیل شده

5-هجره داران بازار و عمده فروشان

6-مغازه داران و تک فروشان

7-دست فروشان تک فروش

 از تولید کننده تا مصرف کننده واسطه هایی این وسط هستند که سود کلانی میبرند شما هم می توانید واسطه شوید و بیزینس و تجارت خود را انجام دهید.اما اگر خرید دارید  اگراین واسطه هاحذف شوند و شناخت کافی از قیمت ها بدست بیاورید شما میتوانیدخرید خوبی انجام بدیهد. در نهایت سود بیشتری ببرید یا کلای مورد نظرتان را ارزانتر تهیه کنید یعنی همواره سعی کنید مستقیم از تولیدکننده یا وارد کننده خرید کنید.

 

خدمات

با کمی تخصص میتوانید خدمات بسیاری به جامعه اراعه بدهید و از این طریق درآمد کسب کنید خدمات به نوبه خودش به شاخه های وسیعی تقسیم می شود.

مانند حسابداری

آموزش کامپیوتر

آموزش رانندگی

آموزش نرم افزار

آموزش زبان انگلیسی و ...

خدمات کپی صحافی

خدمات مسافرتی

و کلی شاخه های دیگر  در خدمات هستند که ممکن است در تخصص شما و استعداد شما وجود داشته باشد و بتوانید از استعداد و علاقه خود درآمد کسب کنید.

نحوه ارائه خدمات

رفتار با مشتری و نحوه ارائه خدمات شما به مشتری بسیارمهم است. باید همواره تلاش کنید خدمات خود را از سایر رقبا بهتر و عالی تر ارائه دهید تا رضایت مشتری را جذب کرده و در نهایت مشتری را جذب خودتان کنید.مثال ماشینتونو میبرید تعویض روغنی شما درخواست تعویض روغن موتور ماشین را دارید. سرویسکار علاوه بر تعویض روغن موتور ماشین شما فیلتر هوا را نیز تعویض میکند و باد لاستیک ماشین شما را تنظیم میکند و از وضعیت  روغن گیربکس و دیفرانسیل اطلاع می دهد و پیچ های موتور را آچار می اندازد و فقط هزینه تعویض روغن موتور را از شما میگیرد. آیا شما مشتری ثابت این سرویس کار نمیشوید؟

در هر کاری باید خدمات خود را عالی تر از رقبا انجام دهید تا رضایت مشتری را جذب کرده و درآمد خود را به این روش افزایش دهید.

 

کسب و کار خود را در اینترنت معرفی کنید

خدماتی که بیزینس9 ارائه میدهد معرفی کسب و کار و کالا و خدمات شما به کاربران و مشتریان شما می باشد . با درج آگهی در این سایت میتوانید کسب و کار خود را رونق داده و به صورت آنلاین برای کسب و کار خود مشتری جذب کنید و با هزینه اندک در آگهی ویژه و نردبان کردن آگهی میتوانید در دنیای مجازی بهتر دیده شوید و مشتریان زیادی جذب کنید.

 

 

 

انتخاب شغل

در زندگی انتخاب شغل و انتخاب همسر مهمترین و سرنوشت ساز ترین مساله زندگی است که در این دو گزینه باید نهایت دقت را به عمل آورد .انتخاب شغل رابطه مستقیم با اهداف و آرزوهای ما دارد به طور مثال فرض کنید یک مسافرکش باید یک ماه تلاش کند تا یک میلیون تومان شاید بتواند پس انداز کند ولی دلال یک کالا با یک تلفن در نیم ساعت میتواند میلیونها پول درآمد کسب کند.پس اگر شغلی را انتخاب میکنید پروسه زمانی لازم  را باید طی کنید و انرژی لازم را باید بگزارید تا به هدفتون برسید.باید شغلی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و باید شغلی را انتخاب کنید که زود تر شما را به اهداف و آرزوهایتان برساند.

 

اگر دیدید نیاز است که بیشتر راهنمایی بشوید میتوانید به یک مشاور شغلی مراجعه کنید.

امروزه مشکل جامعه ما اینه که تخصص گرایی نیست مثلا میبینید لیسانس مامایی شده رئیس دانشگاه و یا یک فوق لیسانس حسابداری شده آبدارچی یک مجموعه بسیاری از افراد هستند که در شغلشون سر جای خودشون نیستند و دنبال فرصتی هستند که در جایگاه خودشون قرار بگیرند یا اصلا متوجه نیستند که در تخصص خودشون میتوانند موفقتر باشند.

میزان اهداف در کسب درآمد

انسانها در جامعه اهداف گوناگونی دارند که میزان آنها هم در هر فرد متفاوت است مثال شخصی با هدف گذراندن زندگی روزمره زندگی خود را سپری میکند و در نتیجه اگر به زندگیی که تشکیل داده نگاه کنیم زندگی ساده و شاید بدون استرسی از اون شخص ببینییم داستانی از یک تاجر  شخصی با همسر و بچه های خود در کنار برکه ای نشسته بود و تاجر از آنجا عبور کرد و شخص را دید و با هم گفتگو کردند تاجر گفت چرا اینجا نشسته ای چرا به امر تجارت مشغول نیستی آن شخص گفت تجارت کنم که چی بشه تاجر گفت که مال و اموال بدست بیاوری ثرتمند بشوی شخص گفت چقدر زمان می برد تا من ثروتمند بشوم تاجر گفت 10 سال آن شخص گفت بعد 10 سال چی میشه گفت بعدش در کنار زن و فرزندت خوشبخت زندگی میکنی . شخص گفت نیازی ندارم چون من الان با همین وضعیت با درآمد روز مره در کنار زن و فرزندانم احساس خوشبختی میکنم.

اما بسیاری از افراد هستند که امروزه با ثروتنمند شدن احساس خوشبخی در کنار هسر و فرزندان میکنند که همه انرژیهاشون با پول تامین میشه و همچین افرادی هستند که فقط پول را ثروت میدانند و راه ثروتمند زندگی کردن را هم نمیدانند فقط پول داشته باشند از نظر روانی تامین هستند ولی از نظر کیفیت زندگی در سطح پایینی قرار دارند.

تفاوت ثروتمند بودن با پولدار بودن

ثروتمند بودن با پولدار بودن تفاوت زیادی داره اگر زندگی یک آدم ثروتمند را نگاه کنیم آنچه که در اهداف و ذهن آن شخص بود در زندگی آن شخص مشاهده میکنیم مثلا تجملات ،مال و اموال ، عشق، محبت،آرامش... ولی یک آدم پولدار از نظر روانی فقط احساس میکنه که میتونه اینارو داشته باشه همین براش کافیه و انقدر درگیر پول درآوردن هست که یادش میره زندگی کنه.پول در آوردن به تنهایی ارزشی نداره ما باید تلاش کنیم از این پولی که به دست می آورییم درست در زندگی استفاده کنیم .

 

برای درآمدمون برنامه ریزی کنیم

اگر شخصی بتواند با یک میلیون تومان زندگی روزمره خود را سپری کند حتما میتواند با 800 هزار تومان هم عمرات خود را بگزراند در اینجا قانون 80/20 حکم میکند 20 درصد از درآمد خود را پس انداز کنید و با 80 درصد از درآمد خود زندگی خود را سپری کنید.اون 20 درصد مال شما نیست تا زمانی که شمارو ثروتمند کندو پولتون به یک میلیارد تومان برسه اون وقت یک میلیارد تومان پول پس انداز شماست میتوانید ازش استفاده کنید.

وقتی از درآمدتون ماهیانه 20 درصد پس انداز بشه شما بعد 3 سال موظف هستید پس اندازتونو در جای مناسب سرمایه گذاری کنید و سرعت درآمدتونو بیشتر کنید.

و هر بار که از سرمایه گزاریتون نتیجه گرفتید اون پس اندازتونو  همراه با سودش مجدد در جای بزرگتر سرمایه گزاری کنید

میتوانید 2 درصد از درآمدتان را صرف موارد اورژانسی زندگی پس انداز کنید مثلا برای زایمان همسر برای دکتر و خرید دارو و...

5 درصد  اون 80 درصد رو جداگانه جهت تفریح و مسافرت و خوشگزرانی کنار بگزارید.

خواندن 851 دفعه

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: