ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

ایمیل *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
ایمیل *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

قدرتمند ترین کلمات در تبلیغات

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در دهه های گذشته تبلیغات دچار تحولات عمده ای شده است اما برخی از کلمات مانند گذشتهقدرت و نفوظ زیادی دارند.گروه روانشناسی دانشگاه بیل کلمات متعددی را در زبان انگلیسی بررسی نموده و به این نتیجه رسید که 10 کلمه دارای بیشترین قدرت و تاثیرگذاری بخصوص در تبلیغات و فروش هستند استفاده از این کلمات در کمپینها منجر به افزایش تاثیرگذاری آنها خواهد شد.در این مطلب این 10 کلمه را بررسی میکنیم.

1- جدید(تازه)

همه ما از امور جدید استقبال می کنیم ،حتی اگر واقعا جدید نباشند.ما به دنبال خودرو های جدید،لباسهای جدید،کفشهای جدیدو طعم ها و بو های جدید هستیم و حاظریم بابت آن پول بدهیم.

2-صرفه جویی

آیا کسی هست به دنبال صرفه جویی در هزینه و زمان نباشد؟صرفه جویی در هزینه ها کاری است که 99 درصد از ما به دنبال آن هستیمحتی اغلب ثروتمندان نیز به دنبال رسیدن به این هدف هستند.اگر می توانید به افراد جدید کمک کنیدکه در هزینه های خود صرفه جویی کنند،حتما آن را اعلام کنید.

3-امنیت (امن)

یکی از بهترین انتظارات مااز کالاها و خدمات،امنیت است .همه ما دوست داریماطمینان حاصل کنیم کهدر حوزه امنی سرمایه گذاری کرده ایمو یا اینکه اسباب بازی های فرزندانمان بالاترین استانداردهای امنیتی را دارند.

4-ثابت شده

باید به مشتریان خود ثابت کنید که برند شما همان چیزی است که آنها به دنبال آن هستند..

5-عشق

این کلمه بار احساسی قدرتمندی دارد، اما باید در کاربرد آن دقت کنید

6-کشف

کشف موارد تازه همواره برای افراد جذاب و هیجان انگیز است . بنا بر این ،اگر در تبلیغات به آنها تلقین کنید که آنها با خرید محصول شما به کشف تازه ای دست میابند. تا حد زیادی در جذب آنها موفق شده اید.

7-ضمانت

این واژه به از بین بردن تردید مشتریان کمک میکند.اعتبار کسب و کارها تا حد زیادی به ضمانت آنها از محصولات خود بستگی دارد.بهترین گزینه در این زمینه این است که به مصرف کنندگان اطمینان دهید که در صورت عدم کیفیت محصول پول آنها را پس خواهید داداین کار ریسک خرید محصول را برای مشتریان از بین میبرد.به طور کلی درصد بسیار کمی از مشتریان برای پس گرفتن پول خود به شما مراجعه میکنند.

8-سلامتی

حفظ سلامتی یکی از مهمترین اهداف بشر است.سلامت جسمی،سلامت روحی،حتی سلامت مالی اخیرا در تبلیغات توجه زیادی به مقوله سلامت مالی می گردد.

9-نتایج

این واژه با مقوله موفقیت ارتباط نزدیکی دارد.با استفاده از این واژه و یا هم خانواده آن می توانید خرید را برای مشتری توجیه کنید.اگر خرید یک کالایا خدمات همراه با نتایج مثبتی باشد ،مشتری به این نتیجه می رسد که خرید آن ارزش دارد.

10-شما

کلمه شما همواره موثر ترین و قدرتمند ترین واژه در تبلیغات بوده است .دلیل آن این است که فضای گفتمان را مشخص و توجه افراد را به خود جلب می کند.اگر تبلیغی در مورد شما باشدقطعا به آن توجه خواهید کرددر گفت گو با مشتریان در تبلیغات و یا خارج از آن حتما از این کلمه استفاده کنید.

در انتها روش جدید تبلیغات در بیزینس9 را که به صورت مزایده و مناقصه می باشد به شما معرفی میکنیم تا کالا و خدمات خود را به بهترین قیمت به مشتری عرضه کنید مزایای تبلیغات در بیزینس9 صرفه جویی در هزینه و محیط امن در اینترنت جهت رونق کسب و کار شما می باشد. در این میان به کاربران ثابت شده که بیزینس9 با هدف رونق کسب و کار کاربران بدون واسطه تاثیر به سزایی دردرآمد و کسب و کارشان داشته است ما در بیزینس9 رونق کسب و کار شمارا ضمانت میکنیم شما با تبلیغات ویژه، نتایج افزایش کسب درآمد و سلامت مالی را مشاهده خواهید کرد.ما همچنان با عشق به شما خدمت میکنیم.

 

خواندن 567 دفعه

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: